Tüm polislere konut sözü

Tüm polislere konut sözü
TOKİ'nin projelerinden polisler de faydalanacak. Emniyet Genel Müdürü Köksal müjdeyi verdi.Abone ol

Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal, polisi konut sahibi yapabilmek için TOKİ ile çeşitli tarihlerde protokol imzaladıklarını belirterek, "Bunların bir kısmını teslim aldık, bir kısmını da önümü Red Refreshing Roses zdeki günlerde teslim alacağız" dedi.

Köksal, tüm polisleri konut sahibi yapacaklarını belirtti. Genel Müdür Köksal, TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar ile önceki gün Dikmen Polisevi'nde yeni bir protokol daha imzaladı. Köksal, protokolü imzalamadan önce şunları söyledi:

"TOKİ Başkanı sayın Erdoğan Bayraktar ile 1130 konutun yapımı ile ilgili yeni bir protokol daha imzalıyoruz. Bu protokolle birlikte şu ana kadar teslim alınan, inşaatı devam eden ve protokol yapılan 8 bin 706 adet lojmanın yapılarak Emniyet'e teslim edilmiştir. Ayrıca bir başka kanaldan, yani Emniyet Yardımlaşma Sandığı kanalıyla da 2 bin civarındaki konutu TOKİ'den uygun şartlarla satın alarak personelimize kendi şahsi konutları olarak verdik. TOKİ sadece bununla değil başka konutların yapımında da bizlere destek oldu. Yeni yapacağımız projelerimiz var. Onları da önümüzdeki günlerde gerçekleştireceğiz.”Kategori : ÇALIŞMA HAYATI