DSPyi kimse kapatamaz

DSPyi kimse kapatamaz
DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, "DSP'yi kapatmaya kimsenin gücü yetmez, benim bile yetmez" dedi.Abone ol

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, "DSP'yi kapatmaya kimsenin gücü yetmez, benim bile yetmez" dedi. Sezer, DSP Parti Okulu'nda gerçekleştirilen DSP il başkanları toplantısında yaptığı konuşmada, Türkiy çiçek siparişi e'nin çok kritik bir dönemden geçtiğini ama umutsuz olmaya gerek bulunmadığını belirterek, il başkanlarına "Bunun en büyük güvencesi sizlersiniz" dedi.

Sezer, il başkanlarına seslenerek kurultaylarını büyük bir başarı ve katılımla gerçekleştirdiklerini belirtti ve DSP örgütlerinin çok iyi çalıştığını söyledi. DSP'nin başından beri uzlaşı ve güç birliğinden yana olduğunu, bu görüşlerini de ifade ettiklerini hatırlatan Sezer, şu anda bir çok parti ve grubun DSP ile beraber olmak istediğini söyledi.

Sezer, "DSP'yi kapatmaya kimsenin gücü yetmez, benim bile yetmez" diye konuştu. Sezer, gazetecilerin CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın görüşmelerin olumlu geçtiği ve DSP'den haber bekledikleri yönündeki açıklamasını hatırlatılması üzerine toplantıda bu konunun ele alınacağını bildirdi. DSP Genel Başkanı Sezer, bir başka soru üzerine Genç Parti ile görüşmeleri olmadığını ifade etti.Kategori : POLİTİKA